Výsledek obrázku pro tumblr fireflies draw

Milý Ježíšku.

3. prosince 2016 v 7:17 | Amy
Milý Ježíšku.
Jak se zase máš po roce? Chyběla jsem ti?
Asi čekáš na to, až ti vyjmenuju seznam věcí, které bych ráda našla pod zářícím stromkem, ale já nejdříve napíšu, co chci, ale ne pod stromečkem.
Hrozně bych byla ráda, abychom se na naše Vánoce (17. 12. - nezapomeň na to) večeřeli v Mexické restauraci (byla bych ti vděčná, kdybys nám zarezervoval místo pro 5 lidí… díky). Pak bych si přála , abychom se alespoň do konce roku nehádali s tátou, protože už mám vánoční náladu a nechci, abych ji tátovi (pokud nějakou má) zničila, v tu chvíli by byla ta moje v troskách.. :( Pak bych si přála, aby táta nejezdil všude pozdě (jak pozdě večer, tak pozdě na domluvený čas). Pak si přeju, abych se donutila dodělat otázky ze zeměpisu. A naposled bych si přála, abych v tomhle v tomhle odstavci nepsala tolikrát slovo "PAK".
Vím, že zřejmě s tím nic neuděláš a moje přání píšu jen jako "volání do větru" (doufejme kromě toho zeměpisu), ale přání jsou přání a o tom taky Vánoce jsou.
Aby sis nepřipadal u mě bezcenný, tak jako každé dítě mám v rukávu i seznam věcí, které (snad) sehnat můžeš…
První věc, kterou bych si přála je gramofon a ani by mě neurazily desky od nějakých známých umělců (nemyslím ty, které poslouchá mamka nebo táta… neříkej jim to, prosím). Jako další věc bych si přála bundu, kterou má mamka u sebe mamka a bude ti ji posílat (vím to, zkoušela jsem si ji). Třetí věc (pokud nepočítám desky, ty je počítej :D) je asi nějaké oblečení (hlavně trička a ponožky <3), ale není to zcela potřebné. Potom bych chtěla teploměr za okno, nejlépe nějaký roztomilý, ale pokud neseženeš, stačí obyčejný, protože nesnáším, když vyjdu ven a je přesně jinak než jsem očekávala. A poslední věc, o kterou bych tě požádala o Biotin pro Alfíčka… <3
Nevím, jestli o tuhle hodinu (ZSV - náš úžasný profesor je velmi "zajímavý", tak alespoň budu mít o jednu činnost doma míň) vymyslím, ale když tak se zeptej maminky, kdyby sis se mnou nevěděl rady…
Potom na konec bych si přála něco, co ovlivní lidé pouze okolo mě. Moje rodina, se kterou budu Vánoce slavit. Přeji si, abychom všichni byli šťastní, alespoň ty 2 dny (17. 12. a 24. 12.). Zdraví nijak neřeš, to nikdo neovlivní a hlavně i nemocní mohou být šťastní. V tu chvíli jsou stejně zdraví jako ti okolo něj.
Můj dopis už skoro končí, ale teď mi došlo, že jsem si něco přála pro sebe, ale pro tebe jsem si nic nepřála. Pro tebe, Ježíšku, si přeji, aby tě tohle všechno neomrzelo, rozdávání dárků, vídání rozzářených očí malých (i velkých) při roztrhávání blýskavého papíru záhadných dárečků. Vídání i té chvíle, kdy se celá rodina sejde a kouká se na pohádky (Ať žije Polární expres!) a celou rodinnou pohodu.
Nic si nedělej z dětí jako je můj bratranec nebo sestřenice, protože jsou tu hlavně děti, které se na Vánoce těší a jejich zářící oči se nedají přehlédnout ve voňavé místnosti plné smíchu a jídla.
Omluvám se, že jsem taková, jaká jsem, ale nikdo na tom už nic nezmění ani já, ale doufám, že na to moc koukat nebudeš při vybírání dárků. :D
Tvoje, již nevěřící, Amy.

Menší inspirace:
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 3. prosince 2016 v 7:34 | Reagovat

Moc pěkný dopis :-)

2 amybleskar amybleskar | Web | 3. prosince 2016 v 8:14 | Reagovat

[1]: Děkuju. ;)

3 Switch Switch | E-mail | Web | 18. prosince 2016 v 21:25 | Reagovat

Nooo, s tím "pak" Ti to nesplnil XD ale přeju Ti, ať se Ti všechno ostatní splní.
Ahh, to je tak krásně napsané... Ježíška určitě neomrzí rozdávat dárky atd., protože rozdává štěstí a to se nikdy neomrzí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama