Výsledek obrázku pro tumblr fireflies draw

The 100

2. prosince 2016 v 10:24 | Amy
Seriály.
Slovo, které vystihuje to, co dělám většinu svého volného času až tato aktivita přerostla v závislost.
Na seriálech jsem začala být závislá až na gymplu, kdy jsem potřebovala něco, co bych mohla dělat místo učení se.

The 100 je seriál o stovce dětí , které jsou po (cca) 97 letech posláni na Zem, aby zjistili jestli je obyvatelná.

BTW. článek obsahuje spoilery, tak si nestěžujte.. :D
Na The 100 jsem přišla velmi náhodou když jsem 4 dny po loňských Vánocích projížděla Instagam Fallenky (Youtuberka), tak zrovna ten den přidala fotku s The 100.


A v ten den jsem si stáhla (nejenom) první díl, ve kterém moje závislost nabrala na rychlosti a intenzitě. Celé 2 série, které byly do té doby natočeny, jsem měla do konce 29. prosince zkouknuté..

Nejlepší na tom bylo, že když jsem přišla do školy, tak jsem zjistila, že u mě ve třídě je jedna podobně závislá úchyláčka a od té doby naše hodiny němčiny probíhaly s velmi hlučnými rozhovory, které se netýkaly ani němčiny natož nějakých nepravidelných sloves.. :D

Jestli sledujete The 100 a netrpělivě čekáte na únor, tak doufám, že jako já už plánujete atentát na Jasona (napište do komentářů.. čím víc lidí, tím bolavější smrt!!).

Pokud nesledujete tento seriál, tak si předchozí věty nevšímejte...

Každopádně, abych vás zasvětila do svého The 100 života, tak vám objasním své nejoblíbenější shipy, smrti, bitvy a mnoho dalšího.. :D


Moje nejoblíbenější postava, která se stala "první" člověkem na Zemi po vzletu Archy, je Octavia (alias Dívka, která bydlela v podlaze alias Zemštanka alias mnoho dalšího..). Je to dívka,která se zamiluje do Zemšťana (člověk, který přžil na Zemi; venku) Lincolna a kvůli němu se naučí bojovat. Její trenérkou bude Indra, která ji postupem času přijme mezi Trikru (Zemšťany)..

Výsledek obrázku pro octavia collage

A moje nejneoblíbenější postava je na 100% je Cage Wallace, je sice v této době už mrtvý, ale to nikdy nesmaže jeho odporný činy,který spáchal proti Clarke (hlavní postava) a jejím kamarádům. Byl to syn prezidenta v Mount Weather (hora, ve které žili přeživší; uvnitř). Bral krev a kostní dřeň Zemšťanům a Skaikru (lidé z nebes - stovka dětí), aby se taky mohl jít podívat ve, protože by ho radiace bez obleku zabila..

Výsledek obrázku pro the 100 mount weather cage wallace

Nevím, jestli se mi těm, kteří o The 100 nemáte ani zdání, podaří vysvětlit alesoň kousek, ale alespoň vám vysvětlím, jak je to s radiací.
Ve vesmíru je radiace, takže Skaikru mohou, řekněme skoro bez omezení, žít na Zemi. Grounders( Zemšťani) se k tomuto životu přispůsobili během katastrofy, která probíhala na Zemi, když byla Archa ve vesmíru. A lidé z Mounth Weather přežívali katastrofu uvnitř, takže by je nynější radioaktivita zabila po několika sekundách na "čerstvém" vzdoušku bez ochraného obleku.


Výsledek obrázku pro the 100 radioactivity gif
jeden z důkazů radioaktivity

Nejhorší smrt byla smrt Lincolna!!! Moje (bývalá) nejoblíbenější postava! Byla to jediná chvilka, kdy jsem brečela a když se podívám znovu na video z osudového dílu 3x09, tak brečím zas a zas.. Jeho poslední slova byla: Mebi oso ma hit choda op nodotaim. (May we meet again!)


Trochu to vylepšíme! Moje ne nejoblíbenější, ale jedna z oblíbených je, když si na začátku vždycky Monty s Jasperem plácali. Velmi mi ta chvilka chybí, ale doufejme, že alespoň něco dobrého Jason (režisér) ve 4. sérii udělá.

Výsledek obrázku pro the 100 jasper and monty gif

Nejlepší bitva nebo i nejnapínavější byla v první sérii, když Skaikru bojovala s Trikru (Zemšťani). Vlastně celá bitva a připravování probíhalo v posledním dílu první série s malým překvápkem na konci..


A abych vás zcela neunudila, tak se dostaneme k předposlednímu bodu. Moje neoblíbenější místo. Nevím, co si přesně vybrat, protože na mnoha místech se stalo takových věcí, které se na 100% nedajízapomenout, ale asi to bude Polis (nebo jestli chcete něco náhodnějšího, kde se děj odehrával asi jenom 10 minut, tak by to bylo aut, ve kterém zkejsli Finn, Clarke a Finn), hlavní město Grounderů, ve kterém sídlí Heda (velitelka). /RIP Lexa/

Výsledek obrázku pro the 100 polis


A nakonec, asi nejdiskutovanějsí věc, kterou řešíme s kamarádkou jsou shipy. Upozornění, jestli máte rádi Bellarke, tak tento bod přeskočte na rozloučení..
Moje nejoblíbenější shipy postupem času vždycky zanikly smrtí osoby.. Finn+Clarke; Linctavia; Clexa.
A tak dneska prostě shipuju ty, kteří jsou mi asi nejsympatičtější... Roarke!!
Clark - Wanheda (velitelka smrti), hlavní postava, přiletěla se stovkou na Zem + Roan - král Azghedy (ledová říše)..

Teď máte právo mě ukamenovat. Ten obrázek nevystihuje jejich vztah.. :D

Výsledek obrázku pro the 100 roan and clarke


Doufám, že alespoň trochu jsem vám objasnila The 100 (vím, že pouze tu radioaktivitu), ale vysvětlit se mi to nepovedlo ani mojí nejlepší kamarádce, která so omylem na to zeptala (RIP asi 20 hodin z bůhvíčeho)..
Výsledek obrázku pro bye text
 


Komentáře

1 Switch Switch | E-mail | Web | 18. prosince 2016 v 21:05 | Reagovat

Hrozně mě štve, jak málo času na nseriály mám :D the 100 jsem začala sledovat (první dva díly) a pak se k tomu už nedostala :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama